Ihmiset

Kaffan porukka koostuu yli kahdestakymmenestä kahvifanaatikosta, joista jokainen tuo oman arominsa mukaan sekoitukseen. Voit olla keneen tahansa meistä yhteydessä sähköpostilla.

Svante Hampf

Petri Virta

Uudet asiakkaat
Toimistot, kahvilat ja ravintolat

petri.virta@kaffaroastery.fi

+358 41 531 6186‬

Sami Ristaho

Toimistot ja jälleenmyyjät

sami.ristaho@kaffaroastery.fi
‭+358 50 533 8210‬

Kari Rinne

Anne-Marie Sy

Anemone Aaltonen

Niina Hampf

HRM, hallinto, laskutus

niina.hampf@kaffaroastery.fi

Mikael Ylinen

IT & tietohallinto

mikael.ylinen@kaffaroastery.fi

Johanna Ikonen

Tuotantopäällikkö

johanna.ikonen@kaffaroastery.fi

Michael Akins

Jonna Korhonen

Paahtaja, kouluttaja

jonna.korhonen@kaffaroastery.fi

Aki Pentikäinen

Henry Wright

Tetja Leivo

Marte Flesvig

Bar Manager, barista

marte.flesvig@kaffaroastery.fi

Kaisa Kokkonen

Barista, kouluttaja

kaisa.kokkonen@kaffaroastery.fi

Kyle Magyar

Barista, kouluttaja

kyle.magyar@kaffaroastery.fi

Olli Annanpalo

Barista, kouluttaja

olli.annanpalo@kaffaroastery.fi

Maryna Lunhu

Iita Stenberg

Tapahtumat, barista

iita.stenberg@kaffaroastery.fi